• Day 1

    06 Mart Programı

    • Üç Portakala Aşk

      SLIVEN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Üç Portakala Aşk

      SLIVEN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Benim Dediğim Olacak!

      CIE HAUT LES MAINS (FRANSA)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Gelişim Koleji

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    07 Mart Programı

    • Benim Dediğim Olacak!

      CIE HAUT LES MAINS (FRANSA)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi
      Şükran Kurdakul Sok. No.11 - Karşıyaka

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Üç Portakala Aşk

      SLIVEN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Fatih Koleji

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Gibi Gibi

      S.A.MARIONETAS TEATRO & BONECOS (PORTEKİZ)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Müziğin Renkleri

      JOAN BAIXAS (İSPANYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Üç Portakala Aşk

      SLIVEN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Fatih Koleji

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Talita Kum

      RISERVA CANINI TEATRO (İTALYA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Eve Giden Kadın / Benim Bir Adım Var

      TAIYUAN PUPPET THEATRE COMPANY (TAYVAN)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi
      6223 Sok. No.24 Şemikler - Karşıyaka

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Deli Dolu

      DE STILTE (HOLLANDA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    08 Mart Programı

    • Üç Portakala Aşk

      SLIVEN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Nonso ve Nonsa

      VALERIA BIANCHI (İTALYA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Müziğin Renkleri

      JOAN BAIXAS (İSPANYA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Eve Giden Kadın / Benim Bir Adım Var

      TAIYUAN PUPPET THEATRE COMPANY (TAYVAN)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Karagöz ve Hacivat’ın Bilmece Yarışması

      HAYALİ AYHAN LEYLEK (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi
      Kültürpark - Alsancak

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Nonso ve Nonsa

      VALERIA BIANCHI (İTALYA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Gibi Gibi

      S.A.MARIONETAS TEATRO & BONECOS (PORTEKİZ)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 19:30
      Fiyat: 0 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Talita Kum

      RISERVA CANINI TEATRO (İTALYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    09 Mart Programı

    • Benim Dediğim Olacak!

      CIE HAUT LES MAINS (FRANSA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Nonso ve Nonsa

      VALERIA BIANCHI (İTALYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Karagöz ve Hacivat’ın Bilmece Yarışması

      HAYALİ AYHAN LEYLEK (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi
      Kültürpark - Alsancak

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Benim Dediğim Olacak!

      CIE HAUT LES MAINS (FRANSA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Deli Dolu

      DE STILTE (HOLLANDA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    10 Mart Programı

    • Balıkçı ve Altın Balık

      VIDIN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Yeşil Pingi’nin Masalı

      UÇANELLER KUKLA EVİ (TÜRKİYE)

      Mekan: Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
      Narlıdere Şehitlik Karşısı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Özel Ege Lisesi

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sevimli Palyaçolar

      COMPANIA DE MARIONETAS HERTA FRANKEL (İSPANYA)

      Mekan: Nedret Güvenç Sahnesi
      Barbaros Mah. 5229 Sok. No.35 Çamdibi – Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sevimli Palyaçolar

      COMPANIA DE MARIONETAS HERTA FRANKEL (İSPANYA)

      Mekan: Nedret Güvenç Sahnesi
      Barbaros Mah. 5229 Sok. No.35 Çamdibi – Bornova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Cadı’nın Kedisi

      PUCK PUPPET THEATRE (ROMANYA)

      Mekan: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi
      6223 Sok. No.24 Şemikler - Karşıyaka

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Yeşil Pingi’nin Masalı

      UÇANELLER KUKLA EVİ (TÜRKİYE)

      Mekan: Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
      Narlıdere Şehitlik Karşısı

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Gibi Gibi

      S.A.MARIONETAS TEATRO & BONECOS (PORTEKİZ)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • 1 ve 2 ve…

      DE STILTE (HOLLANDA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Talita Kum

      RISERVA CANINI TEATRO (İTALYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Eve Giden Kadın / Benim Bir Adım Var

      TAIYUAN PUPPET THEATRE COMPANY (TAYVAN)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    11 Mart Programı

    • Küçük Bir Taş Öyküsü

      EL TEATRE DE L’HOME DIBUIXAT (İSPANYA)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Sevimli Palyaçolar

      COMPANIA DE MARIONETAS HERTA FRANKEL (İSPANYA)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Nonso ve Nonsa

      VALERIA BIANCHI (İTALYA)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi
      Şükran Kurdakul Sok. No.11 - Karşıyaka

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Yeşil Pingi’nin Masalı

      UÇANELLER KUKLA EVİ (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Cadı’nın Kedisi

      PUCK PUPPET THEATRE (ROMANYA)

      Mekan: Rota Koleji

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • 1 ve 2 ve…

      DE STILTE (HOLLANDA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Sevimli Palyaçolar

      COMPANIA DE MARIONETAS HERTA FRANKEL (İSPANYA)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Gibi Gibi

      S.A.MARIONETAS TEATRO & BONECOS (PORTEKİZ)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Opak Opera

      PLEXUS POLAIRE (FRANSA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No.2/1 Bayramyeri

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    12 Mart Programı

    • Nonso ve Nonsa

      VALERIA BIANCHI (İTALYA)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Poufff

      LICHTBENDE THEATRE (HOLLANDA)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No.2/1 Bayramyeri

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Cadı’nın Kedisi

      PUCK PUPPET THEATRE (ROMANYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Uzun, Kısa ve Eğri

      KOOM-KOOM THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Balıkçı ve Altın Balık

      VIDIN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Nedret Güvenç Sahnesi
      Barbaros Mah. 5229 Sok. No.35 Çamdibi – Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Balıkçı ve Altın Balık

      VIDIN STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Nedret Güvenç Sahnesi
      Barbaros Mah. 5229 Sok. No.35 Çamdibi – Bornova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Uzun, Kısa ve Eğri

      KOOM-KOOM THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Marmaris Belediyesi Çok Amaçlı Salon
      Pazaryeri üzeri - Marmaris

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Küçük Bir Taş Öyküsü

      EL TEATRE DE L’HOME DIBUIXAT (İSPANYA)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Opak Opera

      PLEXUS POLAIRE (FRANSA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    13 Mart Programı

    • Rumi ve Yaşlı Aslan

      “GEORGI MITEV” YAMBOL STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Işıkkent Eğitim Kampusu

      Saat: 00:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sözsüz Kısa Öyküler

      CIE I’ALINÉA (FRANSA)

      Mekan: Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi
      1754/1 Sok. No.24 Mevlana Mah. Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Nonso ve Nonsa

      VALERIA BIANCHI (İTALYA)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • İbiş Karagöz Oynatıyor

      GELENEKSEL GÖSTERİ SANATLARI TOPLULUĞU (TÜRKİYE)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi
      Şükran Kurdakul Sok. No.11 - Karşıyaka

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Poufff

      LICHTBENDE THEATRE (HOLLANDA)

      Mekan: Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi
      1754/1 Sok. No.24 Mevlana Mah. Bornova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Uzun, Kısa ve Eğri

      KOOM-KOOM THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Bülent Ecevit Kültür Merkezi
      6712/4 Sok. No.1/6 Cumhuriyet Mahallesi - Karşıyaka

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Cadı’nın Kedisi

      PUCK PUPPET THEATRE (ROMANYA)

      Mekan: Bahçeşehir Koleji

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Opak Opera

      PLEXUS POLAIRE (FRANSA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    14 Mart Programı

    • Uzun, Kısa ve Eğri

      KOOM-KOOM THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Özel Ege Lisesi

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Yumurta

      BURGAS STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi
      1754/1 Sok. No.24 Mevlana Mah. Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Rumi ve Yaşlı Aslan

      “GEORGI MITEV” YAMBOL STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • İbiş Karagöz Oynatıyor

      GELENEKSEL GÖSTERİ SANATLARI TOPLULUĞU (TÜRKİYE)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No.2/1 Bayramyeri

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Sözsüz Kısa Öyküler

      CIE I’ALINÉA (FRANSA)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Poufff

      LICHTBENDE THEATRE (HOLLANDA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Rumi ve Yaşlı Aslan

      “GEORGI MITEV” YAMBOL STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Yumurta

      BURGAS STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi
      1754/1 Sok. No.24 Mevlana Mah. Bornova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu
      Atatürk Mah. 1003 Sok. No.4 – Selçuk

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Dört Ayaklı Sonat

      LAURA KIBEL (Teatro DEI PIEDI) (İTALYA)

      Mekan: Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu
      Atatürk Mah. 1003 Sok. No.4 – Selçuk

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    15 Mart Programı

    • Yumurta

      BURGAS STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Sözsüz Kısa Öyküler

      CIE I’ALINÉA (FRANSA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 13:00
      Fiyat: 20 TL

    • Karagöz ve Hacivat’ın Bilmece Yarışması

      HAYALİ AYHAN LEYLEK (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi
      Kültürpark - Alsancak

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Dünyayı Gezen Balon

      BALON KUKLA TİYATROSU (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 15:00
      Fiyat: 20 TL

    • Sözsüz Kısa Öyküler

      CIE I’ALINÉA (FRANSA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    16 Mart Programı

    • Dünyayı Gezen Balon

      BALON KUKLA TİYATROSU (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 12:00
      Fiyat: 20 TL

    • Üç Kafadar

      HAN TİYATROSU (TÜRKİYE)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Karagöz ve Hacivat’ın Bilmece Yarışması

      HAYALİ AYHAN LEYLEK (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi
      Kültürpark - Alsancak

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 15:30
      Fiyat: 20 TL

    • Ağaç Diken Adam

      LUTKOVNO GLEDALISCE MARIBOR (SLOVENYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    17 Mart Programı

    • Yumurta

      BURGAS STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Hediye

      TRIO THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Beyaz Kadın

      MAGALI CHOUINARD (KANADA)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Bir Yaz Masalı

      ALİ POYRAZOĞLU TİYATROSU (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dünyayı Gezen Balon

      BALON KUKLA TİYATROSU (TÜRKİYE)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Gölgelerin Dansı

      GAME OF GÖLGE SANATI (TÜRKİYE)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Ağaç Diken Adam

      LUTKOVNO GLEDALISCE MARIBOR (SLOVENYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    18 Mart Programı

    • Şakacı Cüceler

      BITING BREADS (ALMANYA)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Kuklaların Sirki

      KARROMATO (ÇEK CUMHURİYETİ)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Bir Yaz Masalı

      ALİ POYRAZOĞLU TİYATROSU (TÜRKİYE)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No.2/1 Bayramyeri

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Hediye

      TRIO THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Zebra / Domingo Gonsales’in Aya Tuhaf Yolculuğu

      BUBAT THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Kuklaların Sirki

      KARROMATO (ÇEK CUMHURİYETİ)

      Mekan: Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu
      Hürriyet Mah. 431/5 Sok. No.2/2A (Gürçeşme Huzurevi Karşısı) Buca

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Doğu’nun Gizemi

      BARUTI THEATRE (YUNANİSTAN)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dikkat Geyik!

      TEATRO MATITA (SLOVENYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Chelem Efsanesi

      TRAIN THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Gölgelerin Dansı

      GAME OF GÖLGE SANATI (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    19 Mart Programı

    • Şakacı Cüceler

      BITING BREADS (ALMANYA)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Kuklaların Sirki

      KARROMATO (ÇEK CUMHURİYETİ)

      Mekan: Nedret Güvenç Sahnesi
      Barbaros Mah. 5229 Sok. No.35 Çamdibi – Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Bildiğiniz Gibi Değil

      THÉÂTRE DU SURSAUT (BELÇİKA)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Hediye

      TRIO THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Ekin Koleji

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Zebra / Domingo Gonsales’in Aya Tuhaf Yolculuğu

      BUBAT THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Gölgelerin Dansı

      GAME OF GÖLGE SANATI (TÜRKİYE)

      Mekan: Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi
      Narlıdere Şehitlik Karşısı

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Mutlu Kemikler

      TEATRO MATITA (SLOVENYA)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi
      6223 Sok. No.24 Şemikler - Karşıyaka

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Chelem Efsanesi

      TRAIN THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    20 Mart Programı

    • Kuklaların Sirki

      KARROMATO (ÇEK CUMHURİYETİ)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi
      Şükran Kurdakul Sok. No.11 - Karşıyaka

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Şakacı Cüceler

      BITING BREADS (ALMANYA)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dikkat Geyik!

      TEATRO MATITA (SLOVENYA)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Doğu’nun Gizemi

      BARUTI THEATRE (YUNANİSTAN)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi
      1754/1 Sok. No.24 Mevlana Mah. Bornova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Allegro Vivace

      VARNA STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Bülent Ecevit Kültür Merkezi
      6712/4 Sok. No.1/6 Cumhuriyet Mahallesi - Karşıyaka

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Zebra / Domingo Gonsales’in Aya Tuhaf Yolculuğu

      BUBAT THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi
      Şükran Kurdakul Sok. No.11 - Karşıyaka

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Doğu’nun Gizemi

      BARUTI THEATRE (YUNANİSTAN)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Bildiğiniz Gibi Değil

      THÉÂTRE DU SURSAUT (BELÇİKA)

      Mekan: Bahçeşehir Koleji

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Chelem Efsanesi

      TRAIN THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi
      Şükran Kurdakul Sok. No.11 - Karşıyaka

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Gölgelerin Dansı

      GAME OF GÖLGE SANATI (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    21 Mart Programı

    • Allegro Vivace

      VARNA STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Yönder Koleji

      Saat: 10:30
      Fiyat: 0 TL

    • Şakacı Cüceler

      BITING BREADS (ALMANYA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 20 TL

    • Bildiğiniz Gibi Değil

      THÉÂTRE DU SURSAUT (BELÇİKA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Zebra / Domingo Gonsales’in Aya Tuhaf Yolculuğu

      BUBAT THEATRE (İSRAİL)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 20 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu
      Atatürk Mah. 1003 Sok. No.4 – Selçuk

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Beyaz Kadın

      MAGALI CHOUINARD (KANADA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Bacanın Melekleri

      Festival Özel Gösterisi (AMERİKA - İSRAİL - TÜRKİYE)

      Mekan: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi
      Alsancak Limanı Karşısı - Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Carmen

      VOLOGDA REGIONAL PUPPET THEATRE “TEREMOK” (RUSYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:30
      Fiyat: 20 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu
      Atatürk Mah. 1003 Sok. No.4 – Selçuk

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    22 Mart Programı

    • Allegro Vivace

      VARNA STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Karagöz ve Hacivat’ın Bilmece Yarışması

      HAYALİ AYHAN LEYLEK (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi
      Kültürpark - Alsancak

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Allegro Vivace

      VARNA STATE PUPPET THEATRE (BULGARİSTAN)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Beyaz Kadın

      MAGALI CHOUINARD (KANADA)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 15:00
      Fiyat: 20 TL

    • Mutlu Kemikler

      TEATRO MATITA (SLOVENYA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 19:30
      Fiyat: 0 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 20 TL

    • Bacanın Melekleri

      Festival Özel Gösterisi (AMERİKA - İSRAİL - TÜRKİYE)

      Mekan: Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi
      Alsancak Limanı Karşısı - Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Carmen

      VOLOGDA REGIONAL PUPPET THEATRE “TEREMOK” (RUSYA)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:30
      Fiyat: 20 TL

    Back to Top

  • Day 1

    23 Mart Programı

    • Dikkat Geyik!

      TEATRO MATITA (SLOVENYA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Karagöz ve Hacivat’ın Bilmece Yarışması

      HAYALİ AYHAN LEYLEK (TÜRKİYE)

      Mekan: İzmir Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi
      Kültürpark - Alsancak

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Elele

      VALERIA GUGLIETTI (ARJANTİN)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 15:00
      Fiyat: 20 TL

    • Dikkat Geyik!

      TEATRO MATITA (SLOVENYA)

      Mekan: Forum Bornova Etkinlik Alanı
      Forum Bornova AVM (Zara Yanı) Bornova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

Bilet Satın Al