• Day 1

    01 Mart Programı

    • Mutlu Yıllar

      Eva Kaufmann (Almanya)

      Mekan: Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi
      Abdülhamit Yavuz Cad. No.95 – Gaziemir

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Parmak Kız

      Yerevan State Puppet Theatre (Ermenistan)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:30
      Fiyat: 0 TL

    • Mutlu Yıllar

      Eva Kaufmann (Almanya)

      Mekan: Gaziemir Atatürk Kültür Merkezi
      Abdülhamit Yavuz Cad. No.95 – Gaziemir

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Çirkin Ördek Yavrusu

      Uçaneller Kuklaevi (Türkiye)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Forbes Cad. Buca
      Forbes Caddesi Buca

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    02 Mart Programı

    • Mutlu Yıllar

      Eva Kaufmann (Almanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Parmak Kız

      Yerevan State Puppet Theatre (Ermenistan)

      Mekan: Sabancı Kültür Sarayı
      Mithatpaşa Cad. No.114 Konak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Çirkin Ördek Yavrusu

      Uçaneller Kuklaevi (Türkiye)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:30
      Fiyat: 0 TL

    • Parmak Kız

      Yerevan State Puppet Theatre (Ermenistan)

      Mekan: Sabancı Kültür Sarayı
      Mithatpaşa Cad. No.114 Konak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Dominik Cad. Alsancak
      Dominik Caddesi, Gazi Ortaokulu Arkası Alsancak

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Farklı

      Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (Türkiye)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sapiens

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Sabancı Kültür Sarayı
      Mithatpaşa Cad. No.114 Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    Back to Top

  • Day 1

    03 Mart Programı

    • Parmak Kız

      Yerevan State Puppet Theatre (Ermenistan)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 12:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:30
      Fiyat: 0 TL

    • Mutlu Yıllar

      Eva Kaufmann (Almanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Farklı

      Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (Türkiye)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 15:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Konak Meydanı Kemeraltı Girişi
      Konak Meydanı Kemeraltı Girişi

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:30
      Fiyat: 0 TL

    • Tan - Ton

      Tan – Ton (Japonya)

      Mekan: Göztepe Metro Çıkışı
      Göztepe Metro Çıkışı

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 19:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Eller Yukarı!

      Lejo (Hollanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    Back to Top

  • Day 1

    04 Mart Programı

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:00
      Fiyat: 0 TL

    • Ayı ve Kaz Yavrusu

      Ljubljana Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 12:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:30
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Forbes Cad. - Buca
      Forbes Cad. - Buca

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:30
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Forbes Cad. - Buca
      Forbes Cad. - Buca

      Saat: 16:30
      Fiyat: 0 TL

    • Tan - Ton

      Tan – Ton (Japonya)

      Mekan: Sevgi Yolu Konak
      Sevgi Yolu Konak

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Dört Mevsim ve Vivaldi

      The Galilee Multicultural Theatre (İsrail)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 17:00
      Fiyat: 25 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Forbes Cad. - Buca
      Forbes Cad. - Buca

      Saat: 19:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    05 Mart Programı

    • Dört Mevsim ve Vivaldi

      The Galilee Multicultural Theatre (İsrail)

      Mekan: Ekin Koleji – Seyrek Kampüsü
      Ekin Koleji – Seyrek Kampüsü

      Saat: 00:00
      Fiyat: 0 TL

    • Başka Bir Yer

      Ljubljana Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
      Anadolu Cad. No.329 - Soğukkuyu

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Edward Tulane’in Mucizevi Yolculuğu

      Klaipeda Puppet Theatre (Litvanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ayı ve Kaz Yavrusu

      Ljubljana Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kutu

      Vişnecik Kukla Tiyatrosu (Türkiye)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:00
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 12:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 12:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 13:30
      Fiyat: 0 TL

    • Gizemli Kokular Adasında Hazine Avı

      İzmir Kukla Tiyatrosu (TÜRKİYE)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Başka Bir Yer

      Ljubljana Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
      Anadolu Cad. No.329 - Soğukkuyu

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Edward Tulane’in Mucizevi Yolculuğu

      Klaipeda Puppet Theatre (Litvanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Eller Yukarı!

      Lejo (Hollanda)

      Mekan: Büyükşehir Belediyesi Seferihisar Kültür Merkezi
      Hıdırlık Mah. 80. Yıl Cumhuriyet Meydanı No:1 - Seferihisar

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Parmak Kız

      Yerevan State Puppet Theatre (Ermenistan)

      Mekan: Doğa Okulları Mavişehir 2 Kampüsü
      Doğa Okulları Mavişehir 2 Kampüsü

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 15:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • İçimdeki Işık

      Holoque (İspanya)

      Mekan: Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)
      Konak Meydanı (Kemeraltı Girişi)

      Saat: 16:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Bornova Meydanı
      Bornova Meydanı

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Maymun Radyosu

      Drolatic Industry (Fransa)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Tan - Ton

      Tan – Ton (Japonya)

      Mekan: Karşıyaka Vapur İskelesi
      Karşıyaka Vapur İskelesi

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kırmızı Top

      Compagnie Balle Rouge (Fransa)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Eller Yukarı!

      Lejo (Hollanda)

      Mekan: Büyükşehir Belediyesi Seferihisar Kültür Merkezi
      Hıdırlık Mah. 80. Yıl Cumhuriyet Meydanı No:1 - Seferihisar

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    06 Mart Programı

    • Dört Mevsim ve Vivaldi

      The Galilee Multicultural Theatre (İsrail)

      Mekan: Ekin Koleji – Ataşehir Kampüsü
      Ekin Koleji – Ataşehir Kampüsü

      Saat: 00:00
      Fiyat: 0 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Bornova Kültür Merkezi
      Özdar Cad. No.13 Atatürk Mah. - Bornova

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kırmızı Top

      Compagnie Balle Rouge (Fransa)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Edward Tulane’in Mucizevi Yolculuğu

      Klaipeda Puppet Theatre (Litvanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ayı ve Kaz Yavrusu

      Ljubljana Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ayı ve Kaz Yavrusu

      Ljubljana Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kırmızı Top

      Compagnie Balle Rouge (Fransa)

      Mekan: Fransız Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Bul. No.152 Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Bornova Kültür Merkezi
      Özdar Cad. No.13 Atatürk Mah. - Bornova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Sevgi Yolu - Bayraklı
      Sevgi Yolu Bayraklı

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Tan - Ton

      Tan – Ton (Japonya)

      Mekan: Alsancak Vapur İskelesi
      Alsancak Vapur İskelesi

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Eller Yukarı!

      Lejo (Hollanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Duvar

      Masca Theatre (Romanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Jovan

      Bufos Puppet Theatre (Yunanistan)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Cad. İsmail Sivri Heykeli Önü
      Kıbrıs Şehitleri Cad. İsmail Sivri Heykeli Önü

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    07 Mart Programı

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Kınık Mustafa Kemal İlkokulu
      Yeni Mah. Mektep Sok. No.17 - Kınık Merkez

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Eller Yukarı!

      Lejo (Hollanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Edward Tulane’in Mucizevi Yolculuğu

      Klaipeda Puppet Theatre (Litvanya)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Kınık Mustafa Kemal İlkokulu
      Yeni Mah. Mektep Sok. No.17 - Kınık Merkez

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Eller Yukarı!

      Lejo (Hollanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kayıp Taç

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Kasaplar Meydanı - Çiğli
      Kasaplar Meydanı - Çiğli

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Tan - Ton

      Tan – Ton (Japonya)

      Mekan: Konak Vapur İskelesi
      Konak Vapur İskelesi

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 19:30
      Fiyat: 0 TL

    • Duvar

      Masca Theatre (Romanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi
      Yalı Mah. İstikbal Cad. - Güzelbahçe

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    • Jovan

      Bufos Puppet Theatre (Yunanistan)

      Mekan: Bornova Küçük Park
      Bornova Küçük Park

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 21:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    08 Mart Programı

    • Küçük Okyanus

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kırmızı Top

      Compagnie Balle Rouge (Fransa)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Aliağa Kültür Merkezi
      Kurtuluş Mah. Şehit Bülent Kula Cad. No.18 - Aliağa

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Küçük Okyanus

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Aliağa Kültür Merkezi
      Kurtuluş Mah. Şehit Bülent Kula Cad. No.18 - Aliağa

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Denizatı Heykeliönü - Göztepe
      İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Denizatı Heykeliönü - Göztepe

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 19:30
      Fiyat: 0 TL

    • Kızıl Yelkenler Mucizesi

      Teatrol Theater (Rusya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Jovan

      Bufos Puppet Theatre (Yunanistan)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Karşıyaka Çarşı
      Karşıyaka Çarşı

      Saat: 21:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    09 Mart Programı

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Çiğli Kültür Merkezi
      6841 Sok. No.70 Ahmet Taner Kışlalı Mah. - Çiğli

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Küçük Okyanus

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kayıp Taç

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: Ahmet Piriştina Kültür Merkezi
      6223 Sok. No.24 Şemikler - Karşıyaka

      Saat: 13:30
      Fiyat: 25 TL

    • Kayıp Taç

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Okyanus

      The Train Theater (İsrail)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Çiğli Kültür Merkezi
      6841 Sok. No.70 Ahmet Taner Kışlalı Mah. - Çiğli

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihir ve Ötesi

      Theatre Trio (Bulgaristan)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Sahnesi - Küçükpark - Bornova
      Küçükpark - Bornova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Bornova Küçük Park
      Bornova Küçük Park

      Saat: 19:30
      Fiyat: 0 TL

    • Jovan

      Bufos Puppet Theatre (Yunanistan)

      Mekan: Bornova Metro Çıkışı
      Bornova Metro İstasyonu

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kızıl Yelkenler Mucizesi

      Teatrol Theater (Rusya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Benim Adım Annabel

      Lightwave Theatre Company (Romanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Bornova Küçük Park
      Bornova Küçük Park

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Bornova Küçük Park
      Bornova Küçük Park

      Saat: 21:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    10 Mart Programı

    • Gökkuşağı

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Karnaval

      Anita Bertolami (İsviçre)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklalar Hakkında Anlatılmamış Sırlar

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hırsız Sincap

      Bonnie Duncan (ABD)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sihirbaz Butter’ın Esrarengiz Gösterisi

      Flunker Produktionen (Almanya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Şovmen

      Guga Morales (Brezilya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Forbes Cad. Buca
      Forbes Caddesi Buca

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklalar Hakkında Anlatılmamış Sırlar

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Karnaval

      Anita Bertolami (İsviçre)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Jovan

      Bufos Puppet Theatre (Yunanistan)

      Mekan: Sevgi Yolu Konak
      Sevgi Yolu Konak

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Butter’ın Esrarengiz Gösterisi

      Flunker Produktionen (Almanya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Şovmen

      Guga Morales (Brezilya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Forbes Cad. - Buca
      Forbes Cad. - Buca

      Saat: 19:30
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklaların Komik Dünyası

      Omar Alvarez (Arjantin)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: D.E.U. Eğitim Fakültesi Konferans Salonu
      Uğur Mumcu Cad. 135 Sok. No.5 - Buca

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Benim Adım Annabel

      Lightwave Theatre Company (Romanya)

      Mekan: E.Ü. Atatürk Kültür Merkezi
      Mithat Paşa Cad. No.92/A Konak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Forbes Cad. - Buca
      Forbes Cad. - Buca

      Saat: 20:30
      Fiyat: 0 TL

    • Çölün Gölgeleri

      Terzostudio / Federico Pieri (İtalya)

      Mekan: Forbes Cad. - Buca
      Forbes Cad. - Buca

      Saat: 21:30
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    11 Mart Programı

    • Metamorfoz

      Worlds of Puppets (İzlanda)

      Mekan: Sabancı Kültür Sarayı
      Mithatpaşa Cad. No.114 Konak

      Saat: 00:00
      Fiyat: 25 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Turuncu Koleji
      Turuncu Koleji

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Küçük Mavi ve Küçük Sarı

      Maribor Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 12:00
      Fiyat: 25 TL

    • Şovmen

      Guga Morales (Brezilya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Butter’ın Esrarengiz Gösterisi

      Flunker Produktionen (Almanya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Ormanda Eğlence

      Burgas State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Turuncu Koleji
      Turuncu Koleji

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklalar Hakkında Anlatılmamış Sırlar

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Karnaval

      Anita Bertolami (İsviçre)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Butter’ın Esrarengiz Gösterisi

      Flunker Produktionen (Almanya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hırsız Sincap

      Bonnie Duncan (ABD)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 16:00
      Fiyat: 25 TL

    • Şovmen

      Guga Morales (Brezilya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Karnaval

      Anita Bertolami (İsviçre)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kuklalar Hakkında Anlatılmamış Sırlar

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    12 Mart Programı

    • Küçük Büyücüler

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Büyükşehir Belediyesi Selçuk Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Mah. 5119 Sok. No.1 - Selçuk

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Küçük Mavi ve Küçük Sarı

      Maribor Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Elbise Var İnsan Yok, İnsan Var Elbise Yok

      Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (Türkiye)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Karagöz Hastalanırsa

      Hayali Suat Veral (Türkiye)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Denizci Jai

      Zipit Company (İspanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Karagöz Hastalanırsa

      Hayali Suat Veral (Türkiye)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Mavi ve Küçük Sarı

      Maribor Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sibelius Efsanesi

      Puppet Theatre Pikku Kulkuri (Finlandiya)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Denizci Jai

      Zipit Company (İspanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Büyücüler

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Büyükşehir Belediyesi Selçuk Kültür Merkezi
      Cumhuriyet Mah. 5119 Sok. No.1 - Selçuk

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Bu İkiliye Dikkat

      Compagnia La Fabiola (İtalya)

      Mekan: Bornova Cumhuriyet Meydanı
      Bornova Cumhuriyet Meydanı

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Ege Üniversitesi Metro Çıkışı
      Ege Üniversitesi Metro Çıkışı

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Dominik Cad. Alsancak
      Dominik Caddesi Gazi Ortaokulu arkası Alsancak

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Bornova Metro Çıkışı
      Bornova Metro İstasyonu

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Bu İkiliye Dikkat

      Compagnia La Fabiola (İtalya)

      Mekan: Bornova Cumhuriyet Meydanı
      Bornova Cumhuriyet Meydanı

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Metamorfoz

      Worlds of Puppets (İzlanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • 801 Numaralı Oda

      Lucas Locus (İspanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    Back to Top

  • Day 1

    13 Mart Programı

    • Sibelius Efsanesi

      Puppet Theatre Pikku Kulkuri (Finlandiya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Mavi ve Küçük Sarı

      Maribor Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Hırsız Sincap

      Bonnie Duncan (ABD)

      Mekan: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
      Anadolu Cad. No.329 - Soğukkuyu

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Elbise Var İnsan Yok, İnsan Var Elbise Yok

      Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları (Türkiye)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Karagöz Şenlikte

      Hayali Suat Veral (Türkiye)

      Mekan: Prof. Türkan Saylan Alsancak Kültür Sanat Merkezi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi No.12 K.5 - Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Şovmen

      Guga Morales (Brezilya)

      Mekan: Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
      Beydağ Belediyesi Düğün Salonu

      Saat: 13:30
      Fiyat: 0 TL

    • Gölgem ve Ben

      Drew Colby (İngiltere)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Hırsız Sincap

      Bonnie Duncan (ABD)

      Mekan: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
      Anadolu Cad. No.329 - Soğukkuyu

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Karagöz Şenlikte

      Hayali Suat Veral (Türkiye)

      Mekan: Prof. Türkan Saylan Alsancak Kültür Sanat Merkezi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi No.12 K.5 - Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Mavi ve Küçük Sarı

      Maribor Puppet Theatre (Slovenya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Denizci Jai

      Zipit Company (İspanya)

      Mekan: Işıkkent Eğitim Kampusü
      Işıkkent Eğitim Kampusü

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Fahrettin Altay Metro Çıkışı
      Fahrettin Altay Metro İstasyonu

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Bu İkiliye Dikkat

      Compagnia La Fabiola (İtalya)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Sevgi Yolu - Bayraklı
      Sevgi Yolu - Bayraklı

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Üçyol Metro Çıkışı
      Üçyol Metro İstasyonu

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Bu İkiliye Dikkat

      Compagnia La Fabiola (İtalya)

      Mekan: Kıbrıs Şehitleri Caddesi
      Kıbrıs Şehitleri Caddesi

      Saat: 19:00
      Fiyat: 0 TL

    • Metamorfoz

      Worlds of Puppets (İzlanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Şovmen

      Guga Morales (Brezilya)

      Mekan: Beydağ Belediyesi Düğün Salonu
      Beydağ Belediyesi Düğün Salonu

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • 801 Numaralı Oda

      Lucas Locus (İspanya)

      Mekan: Güzelbahçe Atatürk Kültür Merkezi
      Yalı Mah. İstikbal Cad. - Güzelbahçe

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    14 Mart Programı

    • Kafamdaki Düğme

      Arriba Las Hu! Manos (Arjantin / Şili)

      Mekan: 19 Mayıs Ortaokulu
      19 Mayıs Ortaokulu

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kutu

      Vişnecik Kukla Tiyatrosu (Türkiye)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Büyücüler

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonu
      Murat Bey. Mah. 3564 Sok. No.25 - Torbalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Gölgem ve Ben

      Drew Colby (İngiltere)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Küçük Büyücüler

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Torbalı Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonu
      Murat Bey. Mah. 3564 Sok. No.25 - Torbalı

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Konak Vapur İskelesi
      Konak Vapur İskelesi

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Kasaplar Meydanı - Çiğli
      Kasaplar Meydanı - Çiğli

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Karşıyaka Vapur İskelesi
      Karşıyaka Vapur İskelesi

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Bu İkiliye Dikkat

      Compagnia La Fabiola (İtalya)

      Mekan: Gültepe
      Gültepe

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Denizci Jai

      Zipit Company (İspanya)

      Mekan: D.E.U. Eğitim Fakültesi Konferans Salonu
      Uğur Mumcu Cad. 135 Sok. No.5 - Buca

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    • Metamorfoz

      Worlds of Puppets (İzlanda)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Yaşam Döngüsü

      Ranga Shankara (Hindistan)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    Back to Top

  • Day 1

    15 Mart Programı

    • Küçük Büyücüler

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezi
      Zafer Mah. Atatürk Cad. No.143 - Ödemiş

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Bir Doğa Masalı: Yaşayan Kitap

      Tiyatro Gülgeç (TÜRKİYE)

      Mekan: Dr. Selahattin Akçiçek Eşrefpaşa Kültür Sanat Merkezi
      İnönü Cad. No. 2/1 – Bayramyeri

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sihirli Hayvanat Bahçesi

      Cia. Truks (Brezilya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kafamdaki Düğme

      Arriba Las Hu! Manos (Arjantin / Şili)

      Mekan: Mimar Sinan İlkokulu
      Mimar Sinan İlkokulu

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirli Hayvanat Bahçesi

      Cia. Truks (Brezilya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 13:30
      Fiyat: 25 TL

    • Gölgem ve Ben

      Drew Colby (İngiltere)

      Mekan: İzmir TED Koleji
      İzmir TED Koleji

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Küçük Büyücüler

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezi
      Zafer Mah. Atatürk Cad. No.143 - Ödemiş

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Yaşam Döngüsü

      Ranga Shankara (Hindistan)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kukla Sirki

      Viktor Antonov (Rusya)

      Mekan: Kiraz Belediyesi Düğün Salonu
      Sabit Arlı Cad. No. 51 - Kiraz

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Dominik Cad. Alsancak
      Dominik Cad. Alsancak

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Denizatı Heykeliönü - Göztepe
      İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Denizatı Heykeliönü - Göztepe

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Alsancak Vapur İskelesi
      Alsancak Vapur İskelesi

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • 801 Numaralı Oda

      Lucas Locus (İspanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kukla Sirki

      Viktor Antonov (Rusya)

      Mekan: Kiraz Belediyesi Düğün Salonu
      Sabit Arlı Cad. No. 51 - Kiraz

      Saat: 20:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

  • Day 1

    16 Mart Programı

    • Sihirli Hayvanat Bahçesi

      Cia. Truks (Brezilya)

      Mekan: Turuncu Koleji
      Turuncu Koleji

      Saat: 11:00
      Fiyat: 0 TL

    • Yaşam Döngüsü

      Ranga Shankara (Hindistan)

      Mekan: Güzelyalı Kültür Merkezi
      32 Sok. No.4 (Güzelyalı Parkı Yanı) Güzelyalı

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Kafamdaki Düğme

      Arriba Las Hu! Manos (Arjantin / Şili)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 11:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sihirli Hayvanat Bahçesi

      Cia. Truks (Brezilya)

      Mekan: Turuncu Koleji
      Turuncu Koleji

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Bir Doğa Masalı: Yaşayan Kitap

      Tiyatro Gülgeç (TÜRKİYE)

      Mekan: Ziya Gökalp Kültür Merkezi
      Anadolu Cad. No.329 - Soğukkuyu

      Saat: 14:00
      Fiyat: 25 TL

    • Sihirli Çayır

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: Durukan Anaokulu Manisa
      Durukan Anaokulu Manisa

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Buca Kasaplar Meydanı
      Buca Kasaplar Meydanı

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Küçükpark - Bornova
      Küçükpark - Bornova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Sihirbaz Dudi

      Lo Stramagante Mr. Dudi (İtalya)

      Mekan: Buca Kasaplar Meydanı
      Buca Kasaplar Meydanı

      Saat: 18:30
      Fiyat: 0 TL

    • Mutfaktaki Ayaklar

      Verónica Gonzáles (İtalya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Tohum

      La Canela Puppet Theatre (İspanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    Back to Top

  • Day 1

    17 Mart Programı

    • Sihirli Çayır

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 12:00
      Fiyat: 25 TL

    • Transilvanya Sirki

      Terzostudio / Italo Pecoretti (İtalya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kukla Sirki

      Viktor Antonov (Rusya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Coco’yu Beklerken

      Le Loup Qui Zozote (Fransa)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Manto

      La Compagnie Les Malles (İsviçre)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Kafamdaki Düğme

      Arriba Las Hu! Manos (Arjantin / Şili)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 15:00
      Fiyat: 25 TL

    • Neşeli Kuklalar

      Pavel Vangeli Puppet Theatre (Çek Cumhuriyeti)

      Mekan: İ.B.B. Gezici Sanat Kamyonu - Konak Meydanı Kemeraltı Girişi
      Konak Meydanı Kemeraltı Girişi

      Saat: 15:30
      Fiyat: 0 TL

    • Kukla Sirki

      Viktor Antonov (Rusya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Transilvanya Sirki

      Terzostudio / Italo Pecoretti (İtalya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Manto

      La Compagnie Les Malles (İsviçre)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Coco’yu Beklerken

      Le Loup Qui Zozote (Fransa)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Mutfaktaki Ayaklar

      Verónica Gonzáles (İtalya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    • Tohum

      La Canela Puppet Theatre (İspanya)

      Mekan: Han Tiyatrosu
      1479 Sok. No.10/B Alsancak

      Saat: 20:00
      Fiyat: 25 TL

    Back to Top

  • Day 1

    18 Mart Programı

    • Sihirli Çayır

      Varna State Puppet Theatre (Bulgaristan)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 12:00
      Fiyat: 25 TL

    • Coco’yu Beklerken

      Le Loup Qui Zozote (Fransa)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Manto

      La Compagnie Les Malles (İsviçre)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 13:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kukla Sirki

      Viktor Antonov (Rusya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Transilvanya Sirki

      Terzostudio / Italo Pecoretti (İtalya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 14:30
      Fiyat: 0 TL

    • Manto

      La Compagnie Les Malles (İsviçre)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Coco’yu Beklerken

      Le Loup Qui Zozote (Fransa)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 16:00
      Fiyat: 0 TL

    • Tohum

      La Canela Puppet Theatre (İspanya)

      Mekan: İzmir Sanat
      26 Ağustos Kapısı Kültürpark

      Saat: 17:00
      Fiyat: 25 TL

    • Pepe’nin Kulübesi

      Compagnie Theatres De Marionnettes (FRANSA)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Hacı

      Le Pelerin (Avustralya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 17:00
      Fiyat: 0 TL

    • Kukla Sirki

      Viktor Antonov (Rusya)

      Mekan: Balçova Kipa AVM
      Mitatpaşa Cad. No.46 - Balçova

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    • Transilvanya Sirki

      Terzostudio / Italo Pecoretti (İtalya)

      Mekan: Çiğli Kipa AVM
      Yeni Havaalanı Cad. No.40 - Çiğli

      Saat: 18:00
      Fiyat: 0 TL

    Back to Top

Bilet Satın Al